Ametnikud

Lääne - Viru maakonna sotsiaaltöötajad

01.03.2017

 

Rakvere linnavalitsus

Sotsiaalosakonna juhataja: Kersti Suun-Deket
Lai 20, kabinet 106
322 5896 mob 5158185
kersti.suun-deket[at]rakvere.ee
E 09.00-12.00, K 13.00-16.00
Tegevusvaldkond: sotsiaalosakonna töö korraldamine
Sotsiaaltöö peaspetsialist: Lea Kivipõld
Lai 20, kabinet 107
322 2333, + 372 5302 3963 lea.kivipold[at]rakvere.ee
E 10.00-12.00, K 13.00-16.00
Tegevusvaldkond: eestkoste küsimused, eakate juhtumite korraldamine, parkimiskaartide väljastamine, sotsiaalnõustamine, ravikindlustusega hõlmamata vähekindlustatud isikute ravi korraldamine, toimetulekuraskustes olevate ja puuetega inimeste abistamine dokumentide taotlemisel
Lastekaitsespetsialist: Kai Parkja
Lai 20, kabinet 108
322 2335, + 372 5344 2295 kai.parkja[at]rakvere.ee
E 10.00-12.00, K 13.00-16.00
Tegevusvaldkond: abivajavate ja vanemliku hoolitsuseta jäänud lastega seonduv, omavalitsuse eestkostel olevate alaealiste eestkoste, koolikohustust mittetäitvate lastega seonduv.
Lastekaitsespetsialist: Kai Lipp
Lai 20, kabinet 109
322 2334, + 372 5553 6156 kai.lipp[at]rakvere.ee
E 10.00-12.00, K 13.00-16.00
Tegevusvaldkond: abivajavate ja vanemliku hoolitsuseta jäänud lastega seonduv, omavalitsuse eestkostel olevate alaealiste eestkoste, koolikohustust mittetäitvate lastega seonduv.
Toetustespetsialist: Kai-Ly Sankovski
Lai 20, kabinet 110
322 5880, + 372 5304 7000
kai-ly.sankovski[at]rakvere.ee
E 09.00-12.00, K 13.00-16.00,
R 09.00-12.00
Tegevusvaldkond: toimetulekutoetuste ja linna eelarvest finantseeritavate sotsiaaltoetuste taotluste menetelmine, Rakvere Toidupanga teenuse, supiköögiteenuse talongide ning abivahendi kaartide väljastamine.
Toetustespetsialisti abi: Ita Konsa
Lai 20, kabinet 110
322 5880, + 372 5304 7000
kai-ly.sankovski[at]rakvere.ee
E 09.00-12.00, K 13.00-16.00,
R 09.00-12.00
Tegevusvaldkond: toimetulekutoetuste ja linna eelarvest finantseeritavate sotsiaaltoetuste taotluste menetelmine, Rakvere Toidupanga teenuse, supiköögiteenuse talongide ning abivahendi kaartide väljastamine.

 

2. Tapa Vallavalitsus                       Karmen Kaar 325 8691

sotsiaalosakond                                  sotsiaalnõunik

Roheline 19,  45106 Tapa

karmen.kaar@tapa.ee

maris.sommerfeld@tapa.ee                            Maris Sommerfeld, 325 8694 lastekaitse

anne.klettenberg@tapa.ee                   Anne Klettenberg, toimetulekuspetsialist 325 8692

 

3. Kunda Linnavalitsus                   Anne-Ly Nõmmiste 325 5996

Kasemäe 19                                       sotsiaaltöö spetsialist

44107  Kunda                                                Helgi Luik 32 55 997, lastekaitse spetsialist

anna@kunda.ee

helgi@kunda.ee

 

4. Haljala Vallavalitsus                    Urve Vogt 327 8226

Rakvere mnt. 3                                  sotsiaaltöötaja

45301 Haljala                                                Merje Mitt, lastekaitse 32 78 224

urve@haljala.ee

merje@haljala.ee

 

5. Kadrina Vallavalitsus                  Siiri Sammel 322 5623

Rakvere tee 14                                               sotsiaalala spetsialist

45201  Kadrina                                   Martin Kesamaa,  322 5624 lastekaitse spetsialist

siiri.sammel@kadrina.ee                    Merlin Rosar (E, K, R) 322 5626

martin.kesamaa@kadrina.ee

 

6. Laekvere Vallavalitsus                Silvi Sirelpuu

Salutaguse tee 2                                 sotsiaalkonsultant

46501 Laekvere                                 322 2376

silvi@laekvere.ee

 

7. Rakke Vallavalitsus                     Imbi Lõune 326 0876

Simuna tee 10                                    sotsiaaltöötaja

46301  Rakke

imbil@rakke.ee

 

8. Rakvere Vallavalitsus                  Mirje Reinumäe

Vallikraavi 8                                      sotsiaalnõunik

44306  Rakvere                                  327 8264

mirje@rakverevald.ee

 

9. Rägavere Vallavalitsus                Annely Oruman 329 5413

46701 Ulvi küla                                 sotsiaaltöötaja

annely@ragaverevv.ee

 

10. Sõmeru Vallavalitsus                 Anneli Saaber

Kooli tn 2                                           sotsiaaltööspetsialist

44201  Sõmeru                                   329 5948

anneli@someru.ee                              Eveli Indov 329 5946

eveli@someru.ee                                haridus- ja lastekaitse spetsialist

 

11. Tamsalu Vallavalitsus                Ülle Kristmann 322 8440

Tehnika 1 a                                        sotsiaalosak. juhataja

46107  Tamsalu

ylle.kristmann@tamsalu.ee

sille.somermaa@tamsalu.ee                     Sille Sõmermaa, lastekaitse 322 8441

milvi.veebel@tamsalu.ee                                     Milvi Veebel, sotsiaalspetsialist 322 8443

kadi.rimm@tamsalu.ee                           Kadi Rimm, toetused 322 8442

 

12. Vihula Vallavalitsus                   Eha Veem

Mere 6                                                sotsiaalnõunik

45501 Võsu                                       325 8644

eha.veem@vihula.ee

 

13. Vinni Vallavalitsus                     Mirjam Selli

Tartu mnt. 2a,                                                sotsiaalnõunik 325 8663

46603  Pajusti

mirjam.selli@vinnivald.ee                 Tiiu Ivanova sotsiaaltöötaja 325 8662

tiiu.ivanova@vinnivald.ee                 Margit Diits, haridus- ja lastekaitse

margit.diits@vinnivald.ee

 

14. Viru - Nigula Vallavalitsus        Kaja Sander 322 9639

Kirikaia 2                                           sotsiaaltöötaja

44001 Viru - Nigula

kaja.sander@viru-nigula.ee

 

15. Väike - Maarja Vallavalitsus    Ene Kinks 329 5761

Pikk 1a                                               sotsiaalosakonna juhataja

46202  Väike-Maarja

ene.kinks@v-maarja.ee

tiia.kaselo@v-maarja.ee                          Tiia Kaselo lastekaitse  329 5762

 

 

Koostas: Tiiu Kuus

sotsiaalvaldkonna peaspetsialist

tiiu.kuus@laane-viru.maavalitsus.ee

tel. 325 8042