Kutse Pharma Nordi veebinaridele

 

Hea terviseala spetsialist


Pharma Nordi uus veebinaride sari ootab osa võtma!
Kahe kuu jooksul on teil võimalus võtta osa neljast erineva sisuga veebinarist, mille teemasid valides oleme võtnud arvesse just eelnevatel üritustel osalenute soove-soovitusi.

Omale koha kindlustamiseks registreeruge palun läbi allpool olevate linkide.
Peale registreerumist saate kinnitusmeili, mis sisaldab teavet veebiseminariga liitumise kohta.

Kõik veebinarid on tasuta.---------------------------

 


1) Kas ja kuidas on seotud põletiku areng toitumisega?
Kuidas võib meie menüü mõjutada põletiku tekkimist ja kulgu kehas ning mida see tervisele tähendab? Missuguseid toiduaineid peaks kroonilise põletiku ja autoimmuunhaigusega inimesed eelistama, mida vältima ning mis roll on sealjuures toidulisanditel?

Teisipäeval, 18.jaanuaril kell 16.00. Registreeruge siin

2) Menopaus – mitte üksnes kuumahood
Missugused on üleminekueas oleva naise keha vajadused? Missuguseid toitaineid vajab naise keha üleminekueas? Kuidas toetada naise keha perimenopausi, menopausi ja postmenopausi jooksul?

Teisipäeval, 25.jaanuaril kell 16.00. Registreeruge siin

3) Oksüdatiivne stress ja raku tervis
Me kõik oleme kuulnud nii antioksüdantide vajadusest kui ka oksüdatiivsest stressist. Pharma Nordi uues veebinaris käsitleme, mida oksüdatiivne stress tähendab, kust pärinevad vabad radikaalid ning kuidas mõjutavad need nii üksikute rakkude kui ka kogu keha tervist. Lisaks – kas/mis mõju avaldavad sealjuures erinevad antioksüdandid?

Teisipäeval, 8. veebruaril kell 16.00. Registreeruge siin

4) Q10 ja teadusuuringud
Koensüüm Q10 on alates selle avastamisest olnud oma erakordsete biokeemiliste omaduste tõttu teadlaste huviorbiidis. Missugune on koensüüm Q10-ne roll organismis? Missugused teadusuuringud käsitlevad koensüüm Q10-ne mõjusid inimkehale ja lisatarbimisele?

Teisipäeval, 15. veebruaril kell 16.00. Registreeruge siin_______________________________________________________________________Kogu Pharma Nordi ürituste kava ning mugava veebiregistratuuri seminaridele leiate siit.

Kõikidele küsimustele vastame meeleldi telefoni (646 1030) või e-maili (eesti@pharmanord.com) teel.

Ootame teid osalema!
Pharma Nordi meeskond