Pae pargi VII rahvajooksust saavad esmakordselt võtta osa ratastooli kasutajad

 

Jagame MTÜ NAGU SINA pressiteadet ja kutset Pae pargi sündmusele.

 

 

Pae pargi VII rahvajooksust saavad esmakordselt võtta osa ratastooli kasutajad. Neljapäeval, 25. mail algusega kell 16.30 toimub Pae pargis Pae pargi VII rahvajooks. Võistlusest on oodatud osa võtma ratastooli kasutajad, kellele on loodud eraldi turvaline distants.

 

 

Ratastooli kasutajatele on loodud eraldi kaardistatud ning turvaline, 300 m pikkune rada, millele antakse start kell 18.00. Distantsi pikkus on 300 meetrit, kuid kes soovivad oma jõudu proovile panna, saavad teha kolmeringilise võistluse.

 

 

MTÜ NAGU SINA vabatahtlikud on üritusel ning spetsiaalsel rajal, et vajadusel abistada ratastoolis inimesi. Osavõtt Pae pargi rahvajooksust on tasuta. Kuna ürituse kohtade arv on piiratud, tuleb eelregistreerida end lingil: https://forms.gle/V6AVakEWYCdDyKTp8. Kõik distantsi lõpetanud osalejad saavad medali. 

Võistluse keskus paikneb Lasnamäe Linnaosa Valitsuse (Pallasti 54) hoone taga ning autoga tulijad saavad parkida Kumu parklas Valgel tänaval. Korraldajad paluvad varuda kannatlikkust ning tulla aegsasti kohale. 

 

 

Spordiüritus on tasuta ja info on jagamiseks! 

 

 

 

Ürituse korraldaja on MTÜ NAGU SINA.